Dropshipping Lietuva

dropshipping lietuva

dropshipping lietuva

Automatizuok savo verslą – nebūk robotas!
Daugiau nei 70 tiekėjų COM ir UK
Prisijunk savo kainų ir kiekio auto programą- SKU palaikomas
Foto redaktorius – raktažodžių įrankis
SEO rėmeliai
VA paskyra – atskira VA limituota prieiga

 

Spauskite čia, noredami prisijungti į lietuvišką Facebook grupę

ebay lister

Dropshipping LietuvaNorėtųsi kiek daugiau dropshipping lietuva padiskutuoti ta tema. Suprantu, kad daugelis nusipirkę prekę nori ją gauti kuo greičiau. Bet juk be greito pristatymo yra ir kitų faktorių, kurie turi didelės reikšmės kliento apsisprendimui: pirkti ar ne.
Kaip Jūs žiūrėtumėte į tokį modelį: internetinė parduotuvė – anglų kalba. SEO ir Lietuvos komanda visa kita pritaikyta ES rinkai. Visi internetinės Lietuvos komanda parduotuvės tiekėjai – Lietuvos gamyklos, kitos ES valstybių gamyklos. Internetinė parduotuvė gauna užsakymą, jį automatiškai peradresuoja gamyklai, ir gamykla išsiunčia konkrečią prekę nurodytu adresu. Sutartu periodiškumu, e-parduotuvė perveda gamykloms pinigus, antkainius pasilikdama sau. Per kurjerių tarnybas prekės ES ribose turbūt ilgiau 3 dienų nekeliauja, paštu, turbūt 5-10 dienų. Bet ar tai tragedija? Gal būt tragedija, jei parduotuvė skirta tik Lietuvos rinkai, o tiekėjai, veikiantys dropshipping pagrindu, yra Kinijoje. Tada sutinku.
Jei aš teisingai suprantu, tai mano aukščiau aprašytu principu sėkmingai dirba labai nemaža dalis internetinių parduotuvių. Kad ir pvz  – klientai ne tik iš Europos, bet ir iš JAV, Europos, o jei aš teisingai suprantu, visa gamyba vyksta Žemaitijoje, ir tiesiai iš ten siunčiamos prekės. Žinoma, jie patys ir gamina jas, bet tas ne tiek svarbu, jei tarp e-parduotuvės ir tiekėjų yra rimti santykiai

Filter:AllOpenResolvedClosedUnanswered
OpenJAIRO SEBASTIAN asked 6 months ago • 
231 views0 answers0 votes
Openmuhammad memon asked 6 months ago • 
176 views0 answers0 votes
OpenDimitrios Pagonis asked 6 months ago • 
163 views0 answers0 votes

Κράτα το

Κράτα το

Κράτα το

Κράτα το

Κράτα το

Κράτα το

Κράτα το

Κράτα το